Yüzey İşlem İçin Mükemmel Çözümler

HAKKIMIZDA

SAFA A.Ş.’nin temelleri 1994 yılında araç boyama ve kurutma kabinleri imalatı yapmak üzere atılmıştır.

Gelişen teknoloji ve rekabetciliğin artması ile ürün yelpazesini giderek genişleten SAFA A.Ş. bugün, yüzey işleme, fosfatlama, ktl, kumlama, boyama ve kurutma olmak üzere müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilen endüstriyel tesislerin üretimini yapmaktadır.

Misyonumuz

Birlikteliğimizi, müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli, güvenilir tasarımlar yapmak ve ürünler üretmek, etkin kaynak kullanımı ile tüm paydaşlarımızın beklentilerini optimize etmek, sürekli iyileştirme sağlayarak yurt içinde ve dışında rekabetçi gücümüzü arttırmak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Kalite sistemlerini yaygın ve etkin kullanarak, Orijinal Ekipman Üreticileri ve otomotiv üreticileri yetkili servisleri bazındaki endüstriyel ürün gruplarında liderliğimizi güçlendirmek, boyama & kurutma kabini ve ekipmanları sektörünün yurt içinde ve dışında önde gelen kuruluşlardan olabilmek için; müşteri gereksinim ve hedeflerine göre tasarımlar yaparak, dizaynlarımızda 3 boyutlu bilgisayar destekli programlar ve endüstriyel otomasyon sistemlerini kullanarak, sektörde tasarım ve kalitede belirleyici olan bilgi birikim ve teknoloji düzeyimizi geliştirerek yurt içi ve yurt dışı piyasalarda teknoloji düzeyini belirleyen konumumuzu güçlendirmek.

GEÇMISTEN GÜNÜMÜZE SAFA

1994

Safa Kabin Makina İnsaat San. ve Tic. Ltd. Sti

Safa otomotiv araç boyama ve kurutma kabinleri imalatı yapmak üzere Fahrettin SARIKAYA tarafından kurulmuştur.+
2003

Safa Kabin Makina İnsaat San. ve Tic. A.Ş.

Gelişen teknoloji ve rekabetciliğin artması ile ürün yelpazesini giderek genişleten SAFA A.Ş. bugün, yüzey işleme, fosfatlama, ktl, kumlama, boyama ve kurutma olmak üzere müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilen endüstriyel tesislerin üretimini yap
maktadır.
2004

Alman Durst Firması İle Ortaklık Başladı

Firmamız sektörde avrupa tarafından en iyi bilinen firmalardan biri olan DURST LACKIER AND U. TROCKNUNGSANLAGEN Firması ile ortaklık kurmuştur.
2010

Avrupa Altın Kalite Ödülünü Kazanıldı

2010 Yılı Avrupa Altın Kalite Ödülü ile Onurlandırıldık:İspanya Merkezli Trade Leaders Club (Ticaret Liderleri Kulübü) tarafından Fransa’da 25.’si düzenlenen törenle verilen Avrupa Altın Kalite Ödülü’ nü kendi alanında Safa Kabin Makina İnsaat San. ve Tic. Ltd. Sti aldı. Ödülü alacak firmalar 112 ülkeden gelen 7.000 den fazla üyenin kararı ile belirlendi.
ÜRÜNLERİMİZİN VE HİZMETLERİMİZİN YER ALDIĞI KATALOĞUMUZU İNDİRİN.
İndir